Ranking kredytów samochodowych

mBank – Kredyt samochodowy na auta nowe i używane, Oprocentowanie wynosi 5,39%, prowizja do 10% ustalana indywidualnie, RRSO 8,46%. Bank daje możliwość obniżenia oprocentowania w opcji kredytu z ubezpieczeniem o 1 p.p. Okres kredytowania od 6 do 120 miesięcy. Kredyt z przeznaczeniem nie tylko na samochód ale także motor, quad, skuter oraz statek. Kwota maksymalna do 450 000zł brutto. Kredyt w kwocie 50 000zł na okres 60 miesięcy, na trzy letnie auto to rata miesięczna w kwocie 1019zł. Całkowita kwota do spłaty 61 152zł, koszt kredytu to 11 152zł, RRSO 8,54% w opcji bez ubezpieczenia. Kredyt udzielany nawet do 125% wartości pojazdu. Dodatkowe środki z kredytu możemy przeznaczyć na dowolny cel. Brak opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu. Zabezpieczenie kredytu stanowi przewłaszczenie samochodu razem z cesją z polisy ubezpieczenia. Brak wkładu własnego. Możliwość zakupu pojazdu zarówno od dealera samochodowego, jak i firmy nie zajmującej się sprzedażą aut, od osoby prywatnej i komisu. Minimum formalności – wniosek możemy złożyć bez ruszania się z domu online lub telefonicznie. Jeśli jesteś zainteresowany doradca skontaktuje się z tobą. mBank dodatkowo proponuje ubezpieczenie samochodu online OC, AC i NNW. Dla osób, które zdecydują się na ubezpieczenie bank gwarantuje 5% zniżki.

Getin bank – Kredyt samochodowy na auta nowe i używane, oprocentowanie od 4,49% do 9,99%, prowizja od 1%, RRSO 8,83% . Kredyt udzielany nawet do 150% wartości pojazdu. Pozostała kwota z przeznaczeniem na ubezpieczenie i dodatkowe wyposażenie. Szybka decyzja kredytowa już do 2 h. Atrakcyjny okres kredytowana, aż do 144 miesięcy. Kredyt do 50 000zł bez zgody współmałżonka. Bank proponuje uproszczone formalności. Doradca telefonicznie poinformuje nas o szczegółach kredytu. Zabezpieczenie w postaci przeniesienia praw z cesji ubezpieczenia samochodu. Brak opłat przy częściowej lub całkowitej spłacie kredytu. Oprocentowanie 8,5%, prowizja 1%, kwota kredytu 40 000zł na 60 miesięcy to rata około 820zł, całkowita kwota do spłaty to 49 300zł, koszt kredytu 9 300zó.

Santander Consumer Bank – Kredyt Samochodowy udzielany na auta nowe i używane, nie starsze niż 12 lat. Prowizja z oprocentowaniem już od 2,99%, RRSO wynosi 9,37%. Minimum formalności, decyzję otrzymujemy już w ciągu 30 minut. Z przeznaczeniem na samochód osobowy oraz dostawczy nawet sprowadzony z zagranicy. Nie wymagany wkład własny. Okres kredytowania do 96 miesięcy. Bank akceptuje różne źródła otrzymywania dochodu oraz sumowania dochodów kilku osób. Zabezpieczenie kredytu to przewłaszczenie pojazdu oraz cesja praw z polisy OC. Klient sam ustala termin płatności raty. Prowizja za uruchomienie kredytu do 15 % wartości udzielonej pożyczki. Koszt wcześniejszej spłaty kredytu to jedyne 80zł. Bank proponuje również dobrowolne ubezpieczenie na życie. Aby otrzymać kredyt należy wypełnić formularz online lub doradca skontaktuje się z tobą by omówić szczegóły.

BGŻ BNP Paribas – proponuje stałą ratę przez cały okres umowy kredytowej. Kredyt w kwocie maksymalnej do 500 000zł z przeznaczeniem na auta nowe i używane. Możemy zakupić auto osobowe, ciężarowe, quad, skuter, motocykl ,łódź, jacht i camper. Dodatkowo kredyt może być przeznaczony na zakup pojazdu dla działalności rolniczej i gospodarczej, jak traktory, naczepy, autobusy i koparki. Oprocentowanie kredytu wynosi 4,4%, RRSO 9,55%. Okres kredytowania do 60 miesięcy. Brak ograniczeń wieku dla zakupionego pojazdu. Kredyt dostępny u autoryzowanych dealerów samochodowych oraz w wybranych komisach. Bank proponuje minimum formalności w przypadku ubiegania się o kredyt. Wniosek można złożyć online lub doradca skontaktuje się z tobą i pomoże przebrnąć przez cały proces ubiegania się o kredyt samochodowy. Dodatkowo bank proponuje przedłużenie gwarancji – naprawa pojazdu w cenie nawet do 3 lat. Kredyt w kwocie 32 000zł na 48 miesięcy to rata 804,14zł. Kwota całkowitej spłaty to 38 598zł, koszt kredytu to 6498zł.

Toyota Bank – Kredyt Smart Plan. Kredyt na zakup nowego samochodu u dealerów Toyoty. Ten sposób kredytowania daje możliwość cieszenia się nowym samochodem co 4 lata. Dealer Toyoty może odkupić od nas nasz samochód, a kwotę ze sprzedaży można przekazać na wkład własny na kredyt na nowe auto. Można zachować stare auto, ale zakup nowego ma więcej korzyści. Dotyczy to wszystkich modeli Toyoty. Minus to krótki okres kredytowania do 4 lat, a co za tym idzie wysokie raty miesięczne. Mamy możliwość wcześniejszej spłaty kredytu prowizja wynosi max 2 %. Zabezpieczeniem kredytu jest przewłaszczenie pojazdu, cesja praw polisy ubezpieczenia oraz depozyt karty pojazdu. Wniosek wypełnia się u dealera trwa to kilka minut, a decyzja kredytowa jest już po upływie godziny. Wpłata własna to minimum 10%. Oprocentowanie nominalne 5,99%. Przykładowa kwota przy kredycie 44 000zł na 36 miesięcy, to pierwsza rata 697zł, ostatnia rata 27500zł. Całkowita kwota do spłaty 54 900zł, całkowity koszt kredytu to 10900zł.

Santander Consumer Bank – Turbokredyt – Maksymalna kwota, o jaką możemy zawnioskować to 60 000zł, do 100% wartości pojazdu, kredyt z przeznaczeniem na auto używane. Maksymalny okres kredytowania do 96 miesięcy. Bez zbędnych formalności, decyzja już w 30 minut. Zabezpieczenie kredytu to cesja praw z polisy AC oraz przewłaszczenie pojazdu. Prowizja za uruchomienie pożyczki do 15% wartości pożyczonej kwoty. Wniosek składamy online bądź telefonicznie. Opłata za wcześniejszą spłatę wynosi 80zł. Bank akceptuje różne formy zatrudnienia kredytobiorcy, także zatrudnieni za granicą. Mamy możliwość łączenia dochodów by uzyskać zdolność kredytową na konkretną kwotę. Bank przygotował do kredytu pakiet ubezpieczeń na życie. Oprocentowanie zmienne, mamy możliwość obniżki po dokonaniu zabezpieczenia w formie przewłaszczenia.