Firmy ubezpieczeniowe rozpoczęły regularną wojnę o klientów. Bitwy odbywają się w telewizji, w radiu, na bilbordach, w gazetach oraz w naszych telefonach komórkowych. Towarzystwa ubezpieczeniowe (a szczególnie firmy direct) kuszą nas codziennie tanim OC, najtańszymi pakietami, 30% taniej i inne podobne hasła.

OC w PZU

Szczególnie widoczna przez pewien czas była kampania OC w PZU, która polegała na nietypowej formie, np. transparentów, wyglądających jak osobiste przeprosiny za złą podpowiedź w sprawie wyboru OC, np.: „Stefan wybacz, że odradziłem Ci OC w PZU”. W ten zabawny sposób największy polski bank starał się przekonać klientów o konkurencyjności swojej oferty. Dodatkowo PZU oferuje również promocyjne zniżki na zakup ubezpieczenia OC do końca września w wysokości 25%.

OC i AC w innych towarzystwach

Inne firmy również nie próżnują. AXA Direct na swojej stronie internetowej informuje nas o możliwości zakupu OC i AC już od 540 zł rocznie. Z kolei Liberty Direct kusi niższą składką OC i AC nawet do 30%.

Porównaj oferty z Płacę Mniej

Z pośród tylu ofert trudno jest wybrać jedną najlepszą i dlatego zapraszamy do wykorzystania kalkulatora ubezpieczeń Płacę Mniej, który w sposób znaczący ułatwi wyliczenie składek za ubezpieczenia OC, AC, NNW, Assistance oraz innych i pozwoli porównać ceny w różnych towarzystwach i wybrać najlepszą opcję.