Porównanie i ranking kredytów hipotecznych styczeń 2015

2018-01-02T13:43:02+00:00

Gdy decydujemy się na kredyt hipoteczny, musimy mieć na uwadze fakt, iż będzie on nam towarzyszył przez kolejne lata. Nasz kompan, na dobre i na złe. Wiosna, lato, jesień, zima, bezustannie będziesz dokonywał opłat za uzyskanie możliwości spełnienia swoich marzeń, jakimi była budowa domu, czy też kupno mieszkania. Zanim weźmiesz kredyt sprawdź ranking kredytów hipotecznych, bądź osobiście zrób porównanie.

Czy rankingi zawsze są rzetelne?

Może to nie zabrzmi zbyt zachęcająco, ale w mojej ocenie – nie zawsze. Często badania rynku są nastawione na uzyskanie konkretnego efektu. Toteż, jeżeli porównuje się określony zakres, warunki przyjęte za kryteria mogą być ściśle związane z, którąś z ofert, co jest korzystne dla produktu widniejącego na wyżynach rankingu. Taka sytuacja może często zaistnieć, gdy mamy do czynienia z tematami takim jak: kredyt hipoteczny, kredyt na samochód czy kredyt gotówkowy.

Komu można wierzyć?

Njabardziej na nasze zaufanie zasługują osoby, które nie odnoszą żadnych korzyści z porównywania kredytów. Nawet niezależni doradcy finansowi otrzymują prowizję, gdy kredyty zostają udzielane. Jej wartość bywa wyższa lub niższa w zależności od umowy z danym bankiem. Tak, więc zawsze możemy napotkać osobę mniej uczciwą, dla której ważniejszy od naszego dobra będzie zarobek.

A co z porównaniem kredytów hipotecznych?

Porównywarki internetowe tworzą zestawienia ofert poszczególnych produktów, jakie oferują banki w określonym czasie. Dane do porównań są pozyskiwane bezpośrednio z placówek. Na stronie internetowej dowiesz się, co ma do zaoferowania mBank, ING Bank, Bank Pekao SA. Nie ma sensu faworyzować kogokolwiek. Współpraca prowadzona jest wyłącznie z bankami, które godzą się płacić określoną sumę pieniędzy za wypełnienie wniosku przez klienta. Dowiedziałeś się gdzie jest najtaniej? Pomogliśmy Ci wybrać najtańszy kredyt hipoteczny? Pomóż nam i złóż wniosek, a doradca z wybranego przez Ciebie banku, sam skontaktuje się z Tobą.