Oblicz OC z Płacę Mniej

2018-01-02T13:22:09+00:00

Witaj na stronie porównywarki cen Płacę Mniej, skoro dotarłeś tu, zapewne poszukujesz odpowiedniego ubezpieczenia samochodu. W naszym serwisie znajdziesz najtańsze polisy OC, AC, NNW oraz Assistance, które będziesz mógł zamówić bezpośrednio przez Internet. Zamiast sprawdzać po kolei ceny w różnych firmach, w Płacę Mniej zrobisz to szybciej i wygodniej.

Oblicz OC za pomocą kalkulatora

Aby wyliczyć wysokość składki OC oraz innych rodzajów ubezpieczenia, musisz skorzystać z kalkulatora, do którego prowadzić przycisk „Dalej” znajdujący się nad tekstem. Jeśli przejdziesz na tamtą stronę, zostaniesz poproszony o podanie danych, które posłużą nam do wyliczenia wysokości indywidualnych stawek ubezpieczeniowych.
Dane te zostały pogrupowane na 3 kroki:

  • pierwszy z nich dotyczy samochodu, czyli min. marka, model, rok produkcji, data pierwszej rejestracji i inne,
  • druga część dotyczy właścicieli i współwłaścicieli pojazdu oraz innych osób, które będą korzystać z samochodu,
  • ostatni krok poświęcony jest dotychczasowej historii twoich ubezpieczeń.

Obliczenie OC za pomocą kalkulatora Płacę Mniej zajmuje kilka minut.

Dlaczego warto obliczyć OC z Płacę Mniej?

Płacę Mniej jest niezależną porównywarką cen, dlatego wyniki jakie otrzymasz korzystając z naszego kalkulatora oc są obiektywne. Wysokość składek obliczana jest indywidualnie w kilku różnych towarzystwach, dlatego szybko możesz porównać ofertę i wybrać najkorzystniejszą.

Jeśli się zdecydujesz, wystarczy, że klikniesz przycisk dalej, który przeprowadzi Cię na stronę danego towarzystwa, gdzie będziesz mógł zamówić polisę OC, bez wychodzenia z domu.