Nie przepłacaj za ubezpieczenia samochodowe w 2015

2018-01-02T13:41:15+00:00

Oszczędność to nie skąpstwo, dlatego skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń samochodowych i przestań przepłacać. Jesteś ubezpieczony w tym samym towarzystwie od kilku lat, masz spore zniżki, w gruncie rzeczy to nie zamierzasz zmieniać ubezpieczyciela, ponieważ nie chce ci się tego robić, w ten sposób możesz tracić w ciągu roku nawet kilka set złotych.

Zniżki są uniwersalne

Pamiętaj iż zniżki za bezszkodową jazdę zostaną uwzględnione w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nie ważne jest to gdzie do tej pory się ubezpieczałeś, ponieważ zniżka naliczana jest za lata jazdy bez stłuczki, a nie lata w danym towarzystwie.

Różne oferty

W Płacę Mniej masz dostęp do ofert największych polskich firm ubezpieczeniowych. Wystarczy przejść 3 kroki kalkulatora ubezpieczeń, w których należy podać dane dotyczące pojazdu oraz właściciela, a już po chwili pojawią się ceny polis w różnych towarzystwach.  Od Ciebie zależy czy złożysz wniosek, wykupisz ubezpieczenie przez Internet, czy nie zrobisz nic.

Wybór towarzystwa jeszcze nigdy nie był tak prosty. Sprawdzenie ceny polisy zajmuje około 5 minut.

Ile właściwie można zaoszczędzić?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ kalkulator ubezpieczeń Płacę Mniej wylicza indywidualne, rzeczywiste składki OC, AC, NNW, Assistance, które zależą od danych dotyczących pojazdu oraz kierowcy. Jeśli chcesz wiedzieć ile mniej możesz płacić za ubezpieczenia – sprawdź sam!

Przypominamy naszym użytkownikom, że wykupując nową umowę ubezpieczenia, muszą pamiętać o tym, aby wypowiedzieć trwającą umowę z obecnym ubezpieczycielem. Jeśli tego nie zrobią, zostanie ona przedłużona automatycznie na kolejne 12 miesięcy.