Początek działalności mBanku datowany jest na rok 1986, kiedy to powstał Bank Rozwoju Eksportu. Instytucję szybko sprywatyzowano. Z biegiem lat zaczęły powstawać spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej. Debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych miał miejsce w roku 1992. Pragnąc rozwijać swoją działalność do BRE Banku dołączyły marki Multibank oraz mBank. Ten ostatni początkowo był jedynie bankiem internetowym.

Z czasem mBank stał się bankiem uniwersalnym, obsługującym wielu klientów. W roku 2013 ujednolicono markę poprzez zastąpienie nazwy BRE Bank oraz Multibank wspólną- mBank. W roku 2007 instytucji finansowej udało się rozpocząć działalność poza granicami Polski- w Czechach i na Słowacji. W zależności od rodzaju świadczonej usługi logo Banku przybiera różne kolory.

Mbank w trakcie swej działalności otrzymał wiele nagród, między innymi Best Private in Poland 2016, najwyższą rekomendację Forbes- aż 5 gwiazdek oraz trzy statuetki w międzynarodowym konkursie EFMA. To tylko niektóre z osiągnięć instytucji finansowej zaznaczonej w jej wieloletniej działalności.

Dane kontaktowe o mBanku

Infolinia dla klientów: 801 300 800
Centrala
mBank SA
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa

Opinie o mBank i jego produktach