Najtańsze OC!

ubezpieczenia samochodowe, kalkulator oc, ac, nnw

 

Jeśli należysz do kierowców, którzy skrupulatnie liczą każdy grosz zainwestowany w swoje 4 kółka i nie chcesz przepłacać za ubezpieczenie, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej strony, gdzie poznasz koszt polis OC on-line. Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora ubezpieczenia OC, AC, NNW i samodzielnie obliczysz wysokość składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.  Płacę Mniej pozwala również na porównanie innych produktów ubezpieczeniowych, finansowych, a także dostawców internetu oraz operatorów komórkowych.

 

W jakim towarzystwie znajdziesz najtańsze OC?


Ostatnie lata przyniosły bardzo dużą zmianę na rynku ubezpieczeń samochodowych. Stało się t o głównie za sprawą  nowych ubezpieczycieli typu direct takich jak Link4, Liberty Direct, które rozpoczęły swoją działalność w Polsce. Młode firmy zaproponowały klientom nową formę sprzedaży poprzez telefon lub internet, rezygnując z utrzymywania kosztownych biur oraz agentów, którym musieliby płacić prowizję. Pozwoliło to zaproponować klientom znacznie korzystniejszą cenę, w porównaniu do tradycyjnych ubezpieczycieli. Biorąc pod uwagę zniżki OC, które nam przysługują - możemy otrzymać bardzo zachęcającą ofertę. Szukając najtańszego OC zdecydowanie powinniśmy przebierać wśród tego rodzaju towarzystw.

 

Jak ułatwić sobie wybór i znaleźć najtańsze OC?


Jeśli jesteś zainteresowany najtańszym OC to świetnie trafiłeś, ponieważ Płacę Mniej porównuje ceny różnych ubezpieczycieli, dając Ci odpowiedź w ciągu minuty. Wystarczy, że skorzystasz z naszego kalkulatora ubezpieczeń samochodowych, wypełnisz formularz i już po chwili wyświetli Ci się strona wyników z proponowanymi składkami różnych ubezpieczycieli.
Nie jesteśmy związani z żadnym towarzystwem. Płacę Mniej jest niezależną porównywarka  cen usług, oblicz OC z nami i zacznij oszczędzać.