Era

telefony komórkowe

 

Era jest jednym z trzech największych operatorów w Polsce, z którego usług korzysta ponad 13 mln użytkowników. Działalność rozpoczęła 13 lat temu pod nazwą Era GSM i z powodzeniem działa do dzisiaj oferując coraz szerszą ofertę zarówno w zakresie telefonii jak i internetu.


Oferta dla klientów indywidualnych Era


 Sieć Era oferuje szereg usług dla klientów indywidualnych. Wśród nich najważniejsze są oczywiście:

  • Szereg ofert abonamentowych, w których klient może wybrać rozwiązanie dostosowane do własnych potrzeb: telefon w promocyjnej cenie, abonament z prezentem (odtwarzacz DVD za 1 zł), standardowa oferta – Nowa Era.
  • Oferty na kartę oraz Mix - atrakcyjne taryfy, telefony oraz startery, a wśród nich min. bezpłatny starter z dwiema kartami SIM. Dodatkowo rozmowy oba numerami są bezpłatne. Heyah - marka prepaid.
  • Internet bezprzewodowy i stacjonarny – sieć Era oferuje dostęp do internetu w prawie każdym miejscu w Polsce. Wśród proponowanych opcji jest min: Blueconnect (bezprzewodowy) dostępny również za pomocą telefonów komórkowych, Era internet stacjonarny oraz za poprzez sieć WiMax.


  
 era

Oferta dla firm


Usługi dedykowane dla przedsiębiorców, różnią się znacznie od oferty dla klientów indywidualnych, szczególnie jeśli chodzi o zakres i dostępność najnowszych technologii. Dla klientów biznesowych Era Biznes przygotowała oprócz standardowych usług telekomunikacyjnych rozwiązania pomagające sprawnie zarządzać kosztami – nawet w dużych firmach oraz bogatą ofertę telefonów, notebooków.


Porównaj taryfy Ery z innymi operatorami w Płacę Mniej


Skorzystaj z naszej porównywarki i zobacz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. U nas możesz porównać oferty abonamentowe, na kartę, mix oraz dla firm. Płacę Mniej - wszystkie ceny w jednym miejscu.