Simplus

telefony komórkowe

 

Simplus jest marką oferty na kartę operatora sieci PlusGSM, który jako pierwszy w Polsce zaoferował tego typu usługi. Aby skorzystać z Simplusa należy nabyć starter (kartę SIM z przypisanym jej numerem telefonu oraz PIN) lub zestaw z telefonem.

 

Porównaj taryfy Simplus w Płacę Mniej


Płacę Mniej porównuje również oferty mix, abonament oraz oferty dla firm. Jeśli chcesz obniżyć rachunki i otrzymać większą ilość darmowych minut oraz smsów sprawdź naszą porównywarkę.


Taryfy Simplus


Wraz z pojawieniem się na rynku oferty Play Fresh, inne sieci (Orange, Era oraz oczywiście Plus) musiały poważnie odświeżyć swoje taryfy, aby skutecznie konkurować z bardzo atrakcyjnymi warunkami nowego operatora.
Taryfa Nowy Simplus została przygotowana z myślą o tych, którzy chcą dużo rozmawiać i płacić jak najniższe stawki w sieci Plus. Podstawowe warunki jakie otrzymują klienci to 72 grosze za minutę połączenia, 18 groszy za sms oraz 40 groszy za mms do wszystkich sieci. Im dłużej jesteśmy w Simplusie, tym niższe mamy stawki, dlatego np. po 3 miesiącach korzystania z oferty ceny połączeń maleją o 8 groszy.
Aby znacznie obniżyć koszty korzystania z telefonu komórkowego, należy skorzystać z oferty pakietowej, która pozwala zmniejszyć cenę minuty połączenia do 5 groszy, a sms-a do 1 grosza (w sieci Plus oraz na numery stacjonarne).

 

simplus


 Dodatkowe usługi w Simplus


Czasoumilacz, to usługa, polegająca na zastąpieniu sygnału oczekiwania u osoby dzwoniącej do nas, wybranym utworem muzycznym. W Simplusie sam możesz stworzyć utwór, który ma umilać czas, Twoim przyszłym rozmówcom.
Wiem gdzie jesteś – usługa, dzięki, możemy dowiedzieć się w jakim położeniu geograficznym znajdują się nasi najbliżsi oraz sami możemy zostać odnalezieni.