Heyah

telefony komórkowe

 

Heyah jest firmą, która świadczy usługi telekomunikacyjne typu prepaid oraz mix. Należy ona do tego samego operatora co Era.


Heyah – początkiNa rynek Heyah weszła w 2004 roku i od razu rozpoczęła intensywną kampanię reklamową mającą na celu pozyskanie jak największej liczby klientów. Reklamy były skierowane do ludzi młodych (jak i sama marka), dlatego wszędzie pojawiło się logo w postaci „czerwonej łapy”.
Na początku Heyah skupiała się jedynie na ofercie na kartę, dlatego też klienci mogli nabyć jedynie startery bez telefonów komórkowych. Pomimo tego, wiele osób wybrało tego operatora, który szybko stawał się coraz bardziej konkurencyjny wobec ofert Plus oraz Idea (obecnie Orange), jak również siostrzanej sieci Era.


Proste warunki – HeyahSieć zachęca młodzież prostymi warunkami i tanimi cenami usług. Firma obecnie oferuje następujące taryfy:

 

  • Nowa Heyah – czyli tanie rozmowy do wszystkich sieci – 29 groszy (oprócz Play), darmowe smsy w sieci, tani internet oraz połączenia do Unii Europejskiej.
  • Oferta pakietowa – tanie pakiety, które pozwolą Ci obniżyć koszty połączeń i sms-ów. Dzięki tej ofercie możesz dostosować swoją taryfę do własnych potrzeb.
  • Heyah mix  - najnowszą propozycją sieci Heyah jest oferta mix, która pozwala klientom nabyć telefony, jednocześnie korzystając z oferty na kartę. Jedyny warunek, to minimalne comiesięczne doładowania ( 30 i 50 zł).

 

heyah

 

Porównaj taryfy Heyah w Płacę MniejW Płacę Mniej możesz porównać zarówno oferty na kartę oraz mix, a także abonament oraz opcję dla firm. U nas szybko znajdziesz najlepszą ofertę i zaczniesz oszczędzać.