Najtańszy kredyt gotówkowy

finanse

 

Poszukiwanie najtańszego kredytu gotówkowego jest wyzwaniem wymagającym dużo czasu oraz energii, w końcu aby znaleźć najlepszą ofertę musimy zebrać informacje z wielu różnych banków i porównać je. Najtańszy kredyt – to taki, który będzie posiadał najmniejszą RRSO – czyli roczną stopę oprocentowania kredytu. Zawarte w niej są wszystkie koszty, prowizje oraz oprocentowanie. Płacę Mniej przygotowało dla Ciebie kalkulator kredytowy, który błyskawicznie policzy RRSO oraz raty kredytu w różnych bankach.
 

Najtańsza gotówka


Jeśli zamierzasz zaciągnąć kredyt gotówkowy koniecznie musisz skorzystać z naszego kalkulatora. Różnice w wysokości RRSO w różnych bankach mogą wynosić nawet do kilkudziesięciu procent. Przykładowa różnica w ratach dla kredytu w wysokości 10000 zł zaciągniętego na 12 miesięcy pomiędzy najtańszym kredytem gotówkowym i najdroższym wynosi 34 zł miesięcznie, co daje  408 zł różnicy w całkowitych kosztach kredytu.


Korzystając z Płacę Mniej oszczędzasz nie wychodząc nawet z domu ponieważ bezpośrednio przez internet możesz wypełnić formularz, na podstawie, którego skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku.

 

najtańszy kredyt

 

Najtańsze kredyty hipoteczne i samochodowe


Kredyty hipoteczne i samochodowe są zaciągane na dużo większe kwoty niż gotówkowe, przez co, nawet niewielkie różnice w oprocentowaniu odbijają się znacznie na wysokości rat. W tym przypadku możesz zaoszczędzić jeszcze więcej wybierając najtańszy kredyt z Płacę Mniej. Pamiętaj, że nasze porównania są darmowe i do niczego nie zobowiązują, wypróbuj je już teraz, sprawdź ranking kredytów i oszczędzaj.