Październik to czas, w którym rozpoczyna się rok akademicki, jak już wcześniej pisaliśmy wiele firm telekomunikacyjnych przygotowuje w tym okresie promocje dla studentów. Jest to zazwyczaj tani Internet oraz specjalna umowa trwająca znacznie krócej niż standardowa. Ale nie tylko studenci mogą liczyć na specjalne okazje tej jesieni.

„Hipnotyzująca promocja”

Sieć Netia jest bardzo aktywna jeśli chodzi o różnego rodzaju promocje i nowości. Jeszcze kilka tygodni temu wspominaliśmy o promocji, dzięki której klienci mogli otrzymać darmowy internet bezprzewodowy. 28.9.2009 r. biuro prasowe Netii poinformowało o rozpoczęciu kolejnej, tym razem „Hipnotyzującej promocji”, w ramach której nowi i przedłużający klienci, którzy wybiorą umową z okresem 24 miesięcy, przez pierwsze pół roku będą płacić 1 zł za Internet lub 2 zł za Internet z telefonem stacjonarnym. Po 6 miesiącach abonament zostanie podniesiony do standardowych stawek. Uśredniony miesięczny koszt łącza 1 Mb/s (jeśli zdecydujemy się na opcje z telefonem) wynosić będzie zaledwie 37 zł.

UPC – wybierz 3 płać za 2

Telewizja kablowa UPC proponuje nam z kolei promocję, w której wybierając 3 usługi, czyli dostęp do Internetu, telewizję oraz telefon stacjonarny, płacimy jedynie za 2 z nich. Oczywiście, nie jest aż tak różowo, dlatego gratisowa usługa, to najtańsza z trzech wybranych przez nas. Jeśli nadal nie wiesz z która ofert jest dla Ciebie najlepsza, skorzystaj z porównywarki

Płacę Mniej i znajdź najtańszego dostawcę Internetu. Oszczędzaj czas, pieniądze i ciesz się szybkim Internetem.